Neptun Końskie gra u siebie ze Starem Starachowice

/KAR/
W niedzielnym spotkaniu klasy okręgowej Neptun Końskie pokonał w wyjazdowym meczu beniaminka rozgrywek Stal Kunów 2:1. W sobotę nasza drużyna zmierzy się z innym debiutantem ligi Starem Starachowice.

W spotkaniu w Kunowie, konecki zespół już do przerwy prowadził 2:0, po trafieniach w 3 minucie Krystiana Kosa i w 7 minucie Tomasz Iwańskiego. W końcówce spotkania, w 83 minucie gospodarze zdołali strzelić kontaktowego gola. Ostatecznie wynik nie uległ zmianie i podopieczni trenera Jarosława Groszka wygrali to spotkanie 2:1.

To druga z rzędu wygrana naszej drużyny. Przypominamy, że wcześniej, w czwartek 15 sierpnia, konecki zespół pokonał na własnym obiekcie w spotkaniu drugiej kolejki GKS Rudki 2:0, po trafieniach Damiana Jurka i Sebastiana Hajduka.

W sobotę 24 sierpnia, o godzinie 17, Neptun podejmował będzie na własnym boisku, w meczu czwartej kolejki beniaminka rozgrywek Star Starachowice.