Neptun Końskie wygrał czwartoligowy mecz z Alitem Ożarów [ZDJĘCIA]

dor
W czwartoligowym meczu Neptun Końskie wygrał z Alitem Ożarów 3:1 (2:1). Bramki zdobyli: Mateusz Zacharski 20, Bartosz Malinowski 28, Mateusz Płyta 79 - Kacper Piechniak 14.Neptun: Herda - Sierszyński, Skalski, Szymoniak, Skoczylas - Dajer (75. Płyta), Szymkiewicz, Zacharski, Malinowski, Armata - Stępnik (75. Sroka).Alit: Saracen - Kosno, Plichta (18.  Król), Kończyk,  Stępień - Cebula, Praga, Brociek, Kilijański - Poński, Piechniak. -Przegrywaliśmy 0:1. Bramkę straciliśmy po indywidualnym błędzie. W drugiej połowie dwie bramki zdobyliśmy ze stałych fragmentów gry. Cieszymy się z trzech punktów, bo nie szło nam najlepiej. A nie był to łatwy mecz, ciężko było się przebić przez obronę Alitu - powiedział Waldemar Szpiega, trener Neptuna.(dor)
W czwartoligowym meczu Neptun Końskie wygrał z Alitem Ożarów 3:1 (2:1). Bramki zdobyli: Mateusz Zacharski 20, Bartosz Malinowski 28, Mateusz Płyta 79 - Kacper Piechniak 14.Neptun: Herda - Sierszyński, Skalski, Szymoniak, Skoczylas - Dajer (75. Płyta), Szymkiewicz, Zacharski, Malinowski, Armata - Stępnik (75. Sroka).Alit: Saracen - Kosno, Plichta (18. Król), Kończyk, Stępień - Cebula, Praga, Brociek, Kilijański - Poński, Piechniak. -Przegrywaliśmy 0:1. Bramkę straciliśmy po indywidualnym błędzie. W drugiej połowie dwie bramki zdobyliśmy ze stałych fragmentów gry. Cieszymy się z trzech punktów, bo nie szło nam najlepiej. A nie był to łatwy mecz, ciężko było się przebić przez obronę Alitu - powiedział Waldemar Szpiega, trener Neptuna.(dor) Zdjęcia Dariusz Sapieja
W czwartoligowym meczu Neptun Końskie wygrał z Alitem Ożarów 3:1 (2:1). Bramki zdobyli: Mateusz Zacharski 20, Bartosz Malinowski 28, Mateusz Płyta 79 - Kacper Piechniak 14. Neptun: Herda - Sierszyński, Skalski, Szymoniak, Skoczylas - Dajer (75. Płyta), Szymkiewicz, Zacharski, Malinowski, Armata - Stępnik (75. Sroka). Alit: Saracen - Kosno, Plichta (18. Król), Kończyk, Stępień - Cebula, Praga, Brociek, Kilijański - Poński, Piechniak. -Przegrywaliśmy 0:1. Bramkę straciliśmy po indywidualnym błędzie. W drugiej połowie dwie bramki zdobyliśmy ze stałych fragmentów gry. Cieszymy się z trzech punktów, bo nie szło nam najlepiej. A nie był to łatwy mecz, ciężko było się przebić przez obronę Alitu - powiedział Waldemar Szpiega, trener Neptuna.