Neptun Końskie wygrał z Łysicą Bodzentyn

PST
Kamil Markiewicz
Neptun Końskie wygrał z Łysicą Bodzentyn w meczu świętokrzyskiej IV ligi,

Neptun Końskie - Łysica Bodzentyn 3:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Ernest Supierz 30, 2:0 Karol Armata 60, 3:0 Armata 85, 3:1 Kamil Garbacz 87.

Neptun: Herda - Bandura, Prus-Niewiadomski, Kamont, Maciejewski - Gardynik (60. Pilarski), Mularczyk, Szymkiewicz, Supierz - Armata, Pach (60. Sroka).

Łysica: Ścisłowicz - Płusa, Szymoniak, Pawłowski, Kowalski - Chrzanowski (75. Dulęba), Ryba, Kołodziejski, Kalista (64. Garbacz) - Michta (82. Kucała), Anduła.

Sędziował: Mateusz Łosiak.

Neptun idzie jak burza, czego dowodem niedzielny triumf. - Tworzyliśmy więcej sytuacji strzeleckich, wygraliśmy zasłużenie - ocenił Waldemar Szpiega, trener Neptuna.

- Pierwsza połowa była wyrównana. Gdy w 52 minucie drugą żółtą kartkę dostał Piotrek Ryba, gospodarze osiągnęli wyraźną przewagę - mówił Janusz Cieślak, trener Łysicy.