Nida zremisowała z Łysicą 2:2 w zaległym meczu czwartej ligi

dor
Mirosław Kalista zdobył pierwszą bramkę dla Łysicy w meczu z Nidą.
Mirosław Kalista zdobył pierwszą bramkę dla Łysicy w meczu z Nidą. Fot. Łysica Bodzentyn
W zaległym czwartoligowym meczu Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów zremisowało z Łysicą Bodzentyn 2:2.

TS 1946 Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2:2 (2:2)
Bramki: Jacek Kempkiewicz 11, Piotr Gajda 36 - Mirosław Kalista 3, Mariusz Jaros 30.
Nida: Pałaszewski - Bandura, Zygan,. Szafraniec, Kempkiewicz - Majchrzyk (75. Garula), Krzak, Ciacia, Wijas (83. Buczak) - Gajda (78. Brzezoń), Sobczyk (78. Karasek).
Łysica: Wróblewski - Rechowicz, Cielibała, Czerkaszyn, Kaczmarek (78. Pietrzyk) - Hajduk, Detka (46. Taler), Dulęba (70. Kupisz), Kalista - Jaros, Chrzanowski.

-Dwa razy przegrywaliśmy i dwa razy się podnosiliśmy. Za to należy pochwalić zespół. W ostatniej minucie mogliśmy przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Garula przejął piłkę, ale za wcześnie zdecydował się na strzał i przeszła ona obok bramki. W sumie remis jest wynikiem sprawiedliwym - podsumował spotkanie Artur Jagodziński, trener Nidy.

-Szkoda dwóch punktów na wyjeździe, bo mieliśmy więcej siły w drugiej połowie. Ale lepszy rydz niż nic - ocenił Waldemar Rak, trener Łysicy.

Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!