Niecodzienny gol Dreja. Juventa Perfopol Starachowice - Puszcza Niepołomice 2:0

dor
Piłkarze Juventy Perfopol Starachowice po dobrym meczu pokonali Puszczę Niepołomice 2:0. Niecodzienna była pierwsza bramka gospodarzy, którą zdobył Karol Drej.

Arkadiusz Bilski, trener Juventy Perfopol:

- Jestem zadowolony z gry w pierwszej połowie. Po przerwie zostawiliśmy Puszczy za dużo miejsca, ale nie stworzyła klarownych okazji do zdobycia bramki. W końcówce było trochę horroru, ale Tomek Wójcik postawił kropkę nad "i".

Podopieczni trenera Arkadiusza Bilskiego bardzo chcieli to spotkanie wygrać. Gra pressingiem dała efekty już w 14 minucie. Karol Drej podbiegł do obrońcy, ten popełnił błąd, kopnął piłkę tak, że trafił w pomocnika Juventy. Futbolówka przelobowała bramkarza i wpadła do siatki.

Piłkarze Puszczy szybko chcieli doprowadzić do wyrównania, ale na posterunku był Tomasz Wróblewski. Obronił między innymi groźny strzał Sławomira Zubela. Od 40 minuty drużyna z Niepołomic grała w "dziesiątkę" - Tomasz Bernas ubliżył sędziemu nie zgadzając się z jedną z jego decyzji, za co otrzymał czerwoną kartkę.

W 90 minucie Juventa zadała drugi cios. Na bramkę uderzał Mirosław Kalista, Kwedyczenko odbił piłkę, ale dopadł do niej Tomasz Wójcik i umieścił w pustej bramce.