Niespodzianka w Końskich. Piłkarze ręczni KSSPR odpadli z Pucharu Polski

/PK/
W meczu pierwszej rundy rozgrywek centralnych Pucharu Polski piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie niespodziewanie przegrało z UKS Anilaną Łódź.

KSSPR Końskie - UKS Anilana Łódź 28:30 (14:16).

KSSPR: Ratuszniak, Witkowski - Dobrowolski, Rurarz, Sękowski 6, Gmerek 3, Słonicki 3, T. Bodasiński 2 (1), T. Napierała 4 (2), Pilarski 2, Dankowski, Kołodziej, Bąk 3, Smołuch 1, Grabarczyk 4.

Szczypiorniści z Końskich zapatrzyli się chyba w Vive Targi Kielce, które we wtorek w meczu ligowym męczyło się w Kwidzynie. Konecczanie wyszli na boisko zbyt pewni siebie i ambitni, ale zdecydowanie mniej doświadczeni łodzianie prowadzili niemal przez cały mecz. Zaczęło się wprawdzie od 3:0 dla KSSPR, ale już w 11 minucie było 5:8, a w 20 - 8:13.

W drugiej połowie gospodarze próbowali gonić, zmniejszali straty do dwóch goli, a w 58 minucie, po golu Tomasza Napierały do jednego (28:29), ale Anilana zdołała odpowiedzieć i zasłużenie awansowała do dalszych rozgrywek.