Nieudana inauguracja Sparty Caffaro

Kamil Markiewicz
Po tym uderzeniu Bartosza Styczyńskiego, w 4 minucie meczu ze Zdrojem, Sparta Caffaro straciła gola. www.spartakw.futbolowo.pl
Przed Spartą Caffaro ligowy maraton. Mecze rozgrywane będą dwa razy w tygodniu

Sparta Caffaro Kazimierza Wielka nie miała udanego powrotu do czwartej ligi. Nasza drużyna w inauguracyjnym spotkaniu uległa Zdrojowi Busko-Zdrój 0:2.

Gole na początku i na końcu

Mecz fatalnie rozpoczął się dla zespołu prowadzonego przez Pawła Czajkę. W 4 minucie gola dla gości strzelił Bartosz Styczyński. Po zdobyciu bramki buska ekipa kontrolowała to, co działo się na boisku. Gospodarze często utrzymywali się przy piłce, ale nie przekładało się to na sytuacje podbramkowe. Takie mieli przeciwnicy, ale przez długi czas byli nieskuteczni. Wynik pojedynku na 2:0 dla Zdroju podwyższył dopiero w 88 minucie Mateusz Dziubek.

Wyjazd do Włoszczowy

W sobotę, o godzinie 15, kazimierska drużyna zagra na wyjeździe z Hetmanem Włoszczowa. Nasi przeciwnicy na inaugurację rozgrywek zremisowali w Morawicy z beniaminkiem - Moravią 1:1.

Sparta Caffaro wystąpi bez kontuzjowanych Łukasza Stępnia i Daniela Cyganka. Do gry po wyleczeniu urazu wraca Adrian Morsztyn.- Po falstarcie w pierwszej kolejce, będziemy chcieli, jak najlepiej zaprezentować się we Włoszczowie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że czeka nas trudne zadanie, ale podejmiemy próbę wywalczenia w tej konfrontacji kompletu punktów - zapowiada Paweł Czajka.