Nowiny wygrały i są już bardzo blisko utrzymania

dor
Bramkarz Sebastian Dobrodziej był pewnym punktem Nowin.
Bramkarz Sebastian Dobrodziej był pewnym punktem Nowin. Dorota Kułaga
Futsal/I liga. Bardzo ważne zwycięstwo odniósł GKS Ekom Futsal Nowiny i zrobił duży krok do utrzymania

GKS Ekom Futsal Nowiny - Remedium Hybryd Pyskowice 4:3 (2:1)

Bramki: Paweł Łuszcz 9, 10, 35, Marcin Karczewski 25 - Karol Zdunek 20, Michał Łabęcki 32 (samobójcza), Rafał Adamczyk 34.

GKS Ekom Futsal: Dobrodziej, Leski - Król, Karczewski, Łabęcki, Łuszcz - Szymonek, Jaros, Szymkiewicz, Dorowski.
Bohaterem spotkania był Paweł Łuszcz, który zaliczył hat - trick. Pierwszą bramkę zdobył ładnym strzałem w 9 minucie, drugą kilkadziesiąt sekund później po podaniu Paweł Szymonka. Trzecie, decydujące o zwycięstwie trafienie, zaliczył w 35 minucie. - Zagraliśmy bez braci Markowiczów, Korola, na ostatnie 10 minut dojechał Szymkiewicz. Zagrało czterech 17-latków i oni zasłużyli na szczególne brawa - powiedział Piotr Lichota, trener zespołu z Nowin.

W innych meczach: Gwiazda Ruda Śląska - Futsal Team Brzeg 6:7, Heiro Rzeszów - KS AZS UMCS Lublin 2:6, GKS Tychy - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2:7, Malwee Łódź - Słomniczanka Słomniki 1:9.

1. Gwiazda Ruda Śląska 18 38 88-47
2. Słomniczanka Słomniki 17 37 82-50
3. Orzeł Jelcz-Laskowice 17 35 82-49
4. AZS UMCS Lublin 18 33 76-65
5. Berland Komprachcice 17 23 66-55
6. GKS Tychy 18 22 67-86
7. Remedium Pyskowice 18 20 64-65
8. GKS Futsal Nowiny 18 18 49-74