Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Ogólnopolska Koalicja Samorządowa OK Samorząd wystawi kandydatów na radnych do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. List jeszcze nie mają

Aleksandra Boruch
Aleksandra Boruch
Marcin Bugajski, Marcin Woch i Stanisław Skuza, przedstawiciele Ogólnopolskiej Koalicji Samorządowej OK Samorząd poinformowali, że koalicja wystawi listę kandydatów na radnych do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego.
Marcin Bugajski, Marcin Woch i Stanisław Skuza, przedstawiciele Ogólnopolskiej Koalicji Samorządowej OK Samorząd poinformowali, że koalicja wystawi listę kandydatów na radnych do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Aleksandra Boruch
Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 roku. W środę, 21 lutego przedstawiciele Ogólnopolskiej Koalicji Samorządowej OK Samorząd poinformowali, że w nadchodzących wyborach samorządowych wystawią swoich kandydatów na radnych do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Jak mówi pełnomocnik w województwie świętokrzyskim Stanisław Skuza, koalicja będzie się starała zarejestrować listy do końca miesiąca.

Ogólnopolska Koalicja Samorządowa OK Samorząd wystawi listę radnych do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

- Jako Ogólnopolska Koalicja Samorządowa OK Samorząd chcielibyśmy ogłosić, że w zbliżających się wyborach do samorządu, będziemy startowali do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Będziemy jedyną listą bezpartyjną ogólnokrajową w Polsce - zapowiedział na wstępie konferencji przedstawiciel Ogólnopolskiej Koalicji Samorządowej OK Samorząd, Marcin Woch.

"Chcemy współpracować ze wszystkimi dla dobra małych ojczyzn"
Przedstawiciel koalicji Marcin Bugajski zapowiedział, że Ogólnopolska Koalicja Samorządowa OK Samorząd chce działać ze wszystkimi dla wspólnego dobra.

- Jesteśmy jedynym ugrupowaniem całkowicie bezpartyjnym. Zrzeszamy różne stowarzyszenia samorządowców z różnych regionów Polski i chcemy, aby ta nasza mała ojczyzna była wolna od tej wojny polsko-polskiej. Żeby tutaj ludzie się jednoczyli, działali dla wspólnego dobra, a nie byli pod wpływem bossów partyjnych, którzy z góry narzucają im narracje, co mają robić i z kim współpracować. My chcemy współpracować ze wszystkimi dla dobra naszych małych ojczyzn. - mówił Marcin Bugajski i dodał: - Zachęcamy wszystkich ludzi, którzy chcą działać dla dobra swojej lokalnej społeczności, aby się do nas zgłosili. Być może będziemy mogli razem współdziałać dla dobra naszego regionu.

Stanisław Skuza, pełnomocnik Ogólnopolskiej Koalicji Samorządowej OK Samorząd w województwie świętokrzyskim, także zaprosił do współpracy:

- Zapraszamy wszystkich samorządowców do udziału z nami w wyborach samorządowych. Dziś już wiemy, że będziemy jedyną ogólnopolską listą, a tym bardziej w województwie świętokrzyskim, która nie będzie listą partyjną. Dziękujemy i zapraszamy wszystkich do współpracy.

Stanisław Skuza zapewnił, że Ogólnopolska Koalicja Samorządowa OK Samorząd, ma na swoich listach osoby, które mają doświadczenie udziału w wyborach parlamentarnych. Ich nazwiska nie zostały jednak podane.

- Te listy są dopiero układane. Wiele osób tych ostatecznych decyzji jeszcze nie podjęło - mówił.

Zaznaczył, że koalicja będzie się starała zarejestrować listy do końca miesiąca.

Listy kandydatów na radnych do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

Wiele ugrupowań opublikowało już listy kandydatów na radnych do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. O szczegółach czytaj więcej w poniższych artykułach:

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie