Olimpia-Pogoń Staszów chce pokonać Hetmana

Kamil Markiewicz
W sobotnim pojedynku czwartej ligi Olimpia-Pogoń Staszów zremisowała na wyjeździe z Nidzianką Bieliny 2:2. Nasza drużyna prowadziła od 14 minuty po golu Artura Walaska.

W 63 minucie do wyrównania doprowadził Bartosz Sot. W 85 minucie ponownie wygrywaliśmy po golu Piotra Gilara. Niestety w doliczonym czasie gry piłkę do własnej bramki wbił Patryk Forystek i spotkanie zakończyło się remisem.

W sobotę, o godzinie 11, na boisku w Osieku staszowski zespół podejmował będzie Hetmana Włoszczowa, który jest niepokonany od jedenastu spotkań. W minionej kolejce wygrał on u siebie z Unią Sędziszów 2:0. W naszym zespole z powodu urazu kolana może zabraknąć Karola Fudalewskiego. - Będziemy chcieli przerwać serię Hetmana - mówił Radosław Sekuła, prezes staszowskiego klubu.