Oliwia Syczuk najlepsza w Krakowie. Duży sukces naszej tenisistki

/KAR/
Oliwia Syczuk zwyciężyła w małopolskim cyklu turniejów tenisowych dla dzieci i młodzieży. archiwum prywatne
Zawodniczka Jedynki Busko-Zdrój - Oliwia Syczuk, zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej małopolskiego cyklu turniejów tenisowych dla dzieci i młodzieży w kategorii skrzatek (zawodnicy do 12 lat).

Oliwia Syczuk wygrała cały cykl w kategorii do 12 lat, podczas którego odbyło się 10 ogólnopolskich turniejów, rozgrywanych od maja do września. Nagrodą główną w tej kategorii jest roczny kontrakt od firmą Head. Uroczystość zakończenia małopolskiego cyklu turniejów tenisowych odbyła się w sobotę 5 października na kortach Grzegórzecki w Krakowie.