Oliwia Syczuk wygrała turniej skrzatek w tenisie

/dor/
Oliwia Syczuk wygrała ogólnopolski turniej skrzatek w Krakowie.
Oliwia Syczuk wygrała ogólnopolski turniej skrzatek w Krakowie. Archiwum prywatne
Jedenastoletnia Oliwia Syczuk z Uczniowskiego Klubu Sportowego Jedynka Busko-Zdrój wygrała Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek w tenisie ziemnym.

Turniej odbył się na kortach UKT Winner w Krakowie. W finale Oliwia pokonała Karolinę Bartusek 6:1, 4:6, 10:5. Był to ostatni w tym sezonie ogólnopolski turniej Małopolskiego Cyklu Turniejów Tenisowych dla Dzieci i Młodzieży 2013.

Oliwia Syczuk spisała się bardzo dobrze. W sumie odbyło się 10 z 12 zaplanowanych turniejów. Buska tenisistka wygrała cały ten cykl w kategorii do 12 lat. 5 października w Krakowie ma się odbyć oficjalne zakończenie tego cyklu, podczas którego najlepszym zawodniczkom w poszczególnych kategoriach wiekowych zostaną wręczone puchary i nagrody.