Osłabiona Wierna Małogoszcz wygrała z Lubaniem Maniowy

/KAR/
Po dobrym spotkaniu osłabiona Wierna pokonała Lubań Maniowy 3:0. Wszystkie gole padły w pierwszej połowie.

Mariusz Lniany, trener Wiernej:

- Zawodnicy spisali się w tym spotkaniu bardzo dobrze, co było widać zwłaszcza w pierwszej połowie. Mimo braków kadrowych poradziliśmy sobie i wygraliśmy to spotkanie.

Wierna Małogoszcz - Lubań Maniowy 3:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Bartosz Malinowski 14 min., 2:0 Daniel Januszek 20, Piotr Kajda 32.

Wierna: Mierzwa 7 - Ostrowski 7, Milcarz 7, Kita 7, Augustyn 6 - S. Wijas 7 (85 Frączek nie klas.), B. Wijas 6, Strzębski 6, Malinowski 7 - Kajda 8, Januszek 6 (76 Jędrzejak 1).

Lubań: Hładoszczak - Anioł, Gąsiorek, Czubiak, Gołdyn - Górecki (46 Hałgas), Karkula (76 Ostachowski), Bachleda (46 Budz), Świerzbiński - Zawiślan (75 Firek), Komorek.

Kartki: żółte: Ostrowski, Malinowski (Wierna); Zawiśla, Karkula, Gąsiorek (Lubań). Sędziował: Dawid Pająk (Kraków). Widzów: 200.

Małogoska drużyna wczoraj wystąpiła aż bez siedmiu zawodników. Na ławce rezerwowej zasiedli jedynie rezerwowy bramkarz Dawid Frączyk oraz Aleksander Jędrzejak. Wierna bardzo dobrze spisywała się w pierwszej połowie. W 14 minucie po podaniu Piotra Ostrowskiego gola strzelił Bartosz Malinowski. Już 6 minut później po podaniu Piotra Kajdy wynik podwyższył Daniel Januszek. W 32 minucie Kajda, który asystował przy drugim golu, sam wpisał się na listę strzelców, po bramce zdobytej z rzutu wolnego. W drugiej połowie gospodarza także mieli podbramkowe sytuacje, ale ich nie wykorzystali.