Ostatni mecz sezonu w Radoszycach

Kamil MARKIEWICZ [email protected]
Hubert Drej strzelił dwa gole dla Partyzanta Radoszyce w meczu z Naprzodem Jędrzejów. Fot. Kamil Markiewicz
W minioną niedzielę Partyzant Radoszyce w meczu czwartej ligi rozgrywanym w Piaskach, pokonał Naprzód Jędrzejów 3:0. W niedzielę 23 czerwca, o godzinie 17 nasz zespół rozegra ostatni mecz w tym sezonie, w którym podejmował będzie Hetmana Włoszczowa.

Niedzielny mecz w Piaskach od początku ułożył się dobrze dla podopiecznych trenera Grzegorza Ciszewskiego. W 14 minucie prowadzenie dla naszej drużyny zdobył Damian Czarnecki. Jeszcze przed przerwą, w 32 minucie z rzutu karnego wynik podwyższył Hubert Drej. Napastnik Partyzanta wpisał się na listę strzelców także w drugiej połowie. W 60 minucie zdobył on drugą bramkę, ustalając wynik 3:0 dla drużyny z Radoszyc.

OSTATKI Z HETMANEM

W niedzielę 23 czerwca, o godzinie 17 Partyzant w meczu trzydziestej, ostatniej kolejki tego sezonu podejmował będzie na własnym obiekcje Hetmana Włoszczowa.

Zawodnicy radoszyckiego zespołu z pewnością w tym pojedynku będą chcieli zrewanżować się za porażkę w poprzedniej rundzie we Włoszczowie 1:2 z Hetmanem. W tym oprócz kontuzjowanych Wojciecha Śliza i Karola Lachowskiego wszyscy zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera Ciszewskiego.
LICZĄ NA WSPARCIE KIBICÓW

- Na pewno będziemy chcieli udanie zakończyć sezon. Myślę, że podobne palny mają nasi przeciwnicy. Zależy nam najbardziej na tym, żeby to spotkanie odbyło się bez kontuzji, aby wszyscy po tym pojedynku mieli spokojne wakacje i w pełni zdrowi przystąpili do przygotowań do nowego sezonu. Serdecznie zapraszamy na mecz wszystkich naszych kibiców. Mamy nadzieje, że ich doping pomoże nam odnieść zwycięstwo - mówił szkoleniowiec zespołu z Radoszyc.