Ostatni sparing Sparty Caffaro Kazimierza Wielka

(KAR)
Kamil Markiewicz
W sobotę przygotowująca się do rundy rewanżowej w trzeciej lidze Sparta Caffaro Kazimierza Wielka rozegrała na wyjeździe mecz kontrolny z występującemu w małopolskiej czwartej lidze Górnikowi Wieliczka.

Nasza drużyna do przegrywała 0:3. Ostatecznie kazimierska drużyna uległa w tym pojedynku 1:3. Bramkę dla Sparty Caffaro zdobył Jakub Pamintasu. - Pierwsza połowa była bardzo słaba w naszym wykonania. Taktyka i organizacja gry pozostawiała dużo do życzenia. Mieliśmy bardzo dużo strat. Przeciwnicy postawili nam trudne warunki. Po przerwie nasza gra trochę się poprawiła, czego efektem była zdobyta bramka - mówił Stanisław Owca, trener Sparty Caffaro.

W sobotę, 5 marca, w ostatnim sparingu przed inauguracją rundy wiosennej Sparta Caffaro zmierzy się z grającą w czwartej lidze małopolskiej Proszowianką Proszowice. Początkowo mecz miał się odbyć na boisku z naturalną murawą, ale ze względu na złe warunki atmosferyczne odbędzie się on na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią. Na razie trwają poszukiwania boiska, na którym pojedynek mógłby się odbyć. Rundę wiosenną Sparta Caffaro rozpocznie 12 marca meczem wyjazdowym z Garbarnią Kraków.