Ostatnio MGTS Działoszyce przegrał, a Strzelec Chroberz nie dokończył meczu. Teraz zagrają kolejne

DW
DW
W weekend MGTS Działoszyce i Strzelec Chroberz zagrają kolejne mecze w grupie drugiej świętokrzyskiej klasy A.

Strzelec Chroberz w ostatniej kolejce grupy drugiej klasy B mierzył się z LZS Czarnocin. Przy stanie 3:2 dla zespołu z Czarnocina, w 60. minucie gry, mecz został jednak przerwany z powodu poważnej kontuzji jednego z zawodników Strzelca, Mateusza Modrzewieckiego.

- Apel do przeciwników i sędziów; gramy dla frajdy i z pasji - szanujmy siebie i swoje zdrowie na boisku i eliminujmy ze swojego środowiska osoby które tego nie rozumieją. Bo w kolejnym meczu ten „pech” może trafić na Ciebie... - napisał potem klub na swoim profilu na facebooku.

Teraz Strzelec ma zaplanowany na niedzielę mecz z Partyzantem Wodzisław, początek o godzinie 15.

MGTS natomiast przegrał ostatnio 3:4 z Vitalpolem Solec-Zdrój, a teraz w sobotę o 15 zacznie wyjazdowy mecz z Deko Włoszczowa.