Ostrowiec: Koszykarze OKK przegrali po dogrywce

Waldemar Frańczak
Niewiele zabrakło do zwycięstwa zespołowi Ostrowieckiego Klubu Koszykówki w kolejnym meczu Kieleckiej Amatorskiej Ligi Firm.

OKK- 230Volt Kielce 75:83 (21:17; 19:18; 13:19; 19:18; 3:11)

OKK: Kamil Kocjan 2, Kamil Gajec 6 (2x3), Michał Twardowski 14, Bartek Szafrański 21, Rafał Masternak 32 (5x3), Artur Sobieraj, Michał Spustek, Paweł Partyka, Sebastian Dwojak, Artur Tokarski.
230Volt: Robert Kania 6, Robert Frączek 25 (2x3), Radek Wesołek 20 (3x3), Dariusz Kotwica 26 (1x3), Marek Kierstan 2, Krzysztof Buliński 4, Marcin Sadowski.

Rozegrany we wtorkowy wieczór mecz był bardzo zacięty i żaden z zespołów nie miał większej przewagi niż 7 pkt.

- W zasadzie przez większość meczu to my prowadziliśmy niewielką różnicą 2-4 punktów- mówi Rafał Masternak, zawodnik OKK. - Jedynie początek trzeciej kwarty zagraliśmy słabiej i wystarczyło to rywalom, aby doprowadzić do dogrywki.

Ostrowczanie jeszcze na kilkanaście sekund przed końcem czwartej kwarty prowadzili 2 punktami. Niestety, nie udało się im obronić ostatniej akcji przeciwnika i zakończyć spotkania w regulaminowym czasie.

- W dogrywce zabrakło nam trochę kondycji, koncepcji gry oraz zimnej krwi- dodaje Masternak.
OKK nadal pozostaje w rozgrywkach z jednym zwycięstwem na koncie.