Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Oto najpopularniejsi nauczyciele we Włoszczowie i powiecie włoszczowskim. To oni wygrali plebiscyt Nauczyciel na Medal 2023

Marek Piórecki
Marek Piórecki
W naszej galerii znajdziecie informacje o laureatach miejsc I-III w poszczególnych kategoriach we Włoszczowie i powiecie włoszczowskim
W naszej galerii znajdziecie informacje o laureatach miejsc I-III w poszczególnych kategoriach we Włoszczowie i powiecie włoszczowskim
Zakończyło się głosowanie w wielkim plebiscycie Nauczyciel na Medal 2023 w powiecie włoszczowskim. Przedstawiamy laureatów w poszczególnych kategoriach. Oto najpopularniejsi: nauczyciele z przedszkoli, klas 0-III, klas IV-VIII oraz ze szkoły ponadpodstawowej. Kto okazał się najlepszy we Włoszczowie i całym powiecie włoszczowskim?

Oto najpopularniejsi nauczyciele w powiecie włoszczowskim. To oni wygrali plebiscyt Nauczyciel na Medal 2023

Trwa kolejna edycja największego w Polsce plebiscytu edukacyjnego! Zaszczytne tytuły przyznano już w każdym powiecie - w tym w powiecie włoszczowskim. Teraz trwa etap wojewódzki, a następnie przyjdzie czas na etap ogólnopolski. Laureatów wyłoni głosowanie prowadzone na każdym szczeblu edukacji - od przedszkola aż po wyższą uczelnię. Nagrodzeni zostaną nie tylko nauczyciele, lecz także placówki edukacyjne i ich dyrektorzy.

Dziś przedstawiamy najpopularniejszych nauczycieli w powiecie włoszczowskim

Jak co roku nie zabraknie jednak dobrze znanych elementów naszej akcji. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej wojewódzkiej gali, która odbędzie się w styczniu 2024 roku. Natomiast wiosną przyszłego roku przyjdzie czas na wielkie podsumowanie całego plebiscytu. Na ogólnopolską galę zostaną zaproszeni laureaci w każdej kategorii z każdego województwa. Odbędzie się ona w Sali Wielkiej na Zamku Królewskim w Warszawie.

Głosowanie w etapie powiatowym zakończyło się w czwartek, 23 listopada. Oto najpopularniejsi nauczyciele we Włoszczowie i powiecie włoszczowskim, przestawiamy zdobywców trzech pierwszych miejsc w czterech kategoriach:

Celem plebiscytu jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów, jak i ich rodziców. Szukamy nauczycieli z pasją, wyróżniających się serdecznością, takich, którzy są dobrymi wychowawcami.

W przypadku nauczycieli przedszkola do wymienionych cech z pewnością trzeba dodać pełne ciepła i cierpliwości podejście do maluchów na początku ich oświatowej ścieżki oraz dobry kontakt z rodzicami dzieci. Nagrodzimy także nauczycieli akademickich. Z pewnością warta docenienia jest ich umiejętność pełnego pasji i zaangażowania przekazywania wiedzy, wysoka kultura osobista i przyjazne, partnerskie podejście do studentów.

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie