Partyzant gra z Nidzianką, Neptun z Alitem

(kar)
W sobotnim spotkaniu czwartej ligi Partyzant Radoszyce zremisował u siebie z Alitem Ożarów 2:2. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis.

W 47 minucie nasz zespół na prowadzenie wyprowadził Jakub Jaśkiewicz, a minutę później wynik podwyższył Damian Kopyciński. Niestety goście po chwili zdołali wyrównać. W 53 minucie do naszej bramki trafił Przemysław Rzepa, a w 57 minucie gola strzelił Michał Kamiński. Drugi nasz zespół Neptun Końskie w niedzielę przegrał na wyjeździe z Olimpią-Pogoń Staszów 0:1, po bramce zdobytej przez Krystiana Rzepę w 30 minucie.

W weekend nasze zespoły rozegrają mecze dziesiątej kolejki. W sobotę, o godzinie 14, Neptun zagra na wyjeździe z Alitem. W koneckim zespole nie zagra kontuzjowany Michał Pilarski. - Będzie to trudny wyjazd. Mam nadzieję, że uda nam się w nim zdobyć punkty - powiedział Waldemar Szpiega, trener Neptuna.

W niedzielę, o godzinie 14, Partyzant podejmował będzie Nidziankę Bieliny. Radoszycki zespół zagra w optymalnym składzie. - Gramy u siebie, więc będziemy chcieli wygrać - mówił Jarosław Komisarski, trener Partyzanta. W środę Partyzant rozegrał mecz czwartej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu świętokrzyskiego, w którym pokonał na wyjeździe MSS-Klonówkę Masłów 5:1.