Partyzant Radoszyce w sobotę gra derby z rezerwami Korony

(kar)
Wyróżniający się wiosną Roman Babin (z lewej) wraca do kadry Partyzanta Radoszyce po pauzie za żółte kartki. Rafał Roman
W niedzielę, Partyzant Ra-doszyce rozegrał na wyjeździe mecz derbowy z ostatnią w tabeli Wierną Małogoszcz. Nasza drużyna do przerwy prowadził 1:0, po trafieniu w 8 minucie Władysława Kabaniuka.

W 74 minucie wynik podwyższył Damian Czarnecki. Niestety końcówka należała do gospodarzy. W 82 minucie kontaktową bramkę zdobył Damian Bugno, a w 90 minucie do remisu doprowadził Karol Krzyżyk.

W sobotę, o godzinie 17, w Kielcach, nasza drużyna zagra w derbach z rezerwami Korony Kielce. Do kadry drużyny wraca Roman Babin, który pauzował za żółte kartki. W sobotnim spotkaniu nie zagrają: Robert Zagdan, Michał Miśtal i Przemysław Morgaś. Pierwszy musi pauzować za kartki, pozostali nie wezmą udziału w meczu z powodów osobistych.

- Pojedziemy do Kielc, aby potrzymać serię pojedynków bez porażki. Jesteśmy nastawieni na walkę, ale zobaczymy, co uda nam się ugrać - powiedział Dariusz Wolny, trener Partyzanta. W środę, o godzinie 17, radoszycka drużyna podejmować będzie lidera rozgrywek Wisłę Sandomierz.