Partyzant Radoszyce w sobotę gra z przedostatnimi w tabeli Orlętami Kielce

/KAR/
Czwartoligowy Partyzant Radoszyce niedzielnego spotkania nie może zaliczyć do udanych. Drużyna w końcówce straciła dwie bramki i ostatecznie zremisowała z Pogonią Staszów 2:2. W niedzielę nasi piłkarze zagrają na wyjeździe z Orlętami Kielce.

W niedzielnym meczu rozgrywany w Radoszycach, nasz zespół w pierwszej połowie spisywał się dobrze. Po bramce Huberta Dreja objął prowadzenie. Po przerwie Drej strzelił kolejnego gola i Partyzant prowadził już 2:0. Niestety w końcówce meczu po indywidualnych błędach radoszyckich piłkarzy, Pogoń zdobyła dwie bramki i doprowadziła do remisu 2:2. - Pozwoliliśmy na zbyt wiele przeciwnikom. W końcówce meczu straciliśmy dwie bramki po własnych błędach - mówił Grzegorz Ciszewski, trener Partyzanta.

W sobotę 25 maja, o godzinie 17, w meczu 27. kolejki Partyzant zmierzy się na wyjeździe z przedostatnimi w tabeli Orlętami Kielce. W tym spotkaniu nie zagrają kontuzjowany Karol Lachowski oraz pauzujący za żółte kartki Artur Łuszczyński. - Każdy zespól chce zdobyć punkty, tym bardziej Orlęta, które walczą o utrzymanie w lidze. Jedziemy do Kielc, powalczyć i wygrać to spotkanie - mówił Mateusz Szymczyk, kierownik drużyny Partyzanta Radoszyce.