Paula Gorycka zdobyła brązowy medal na mistrzostwach świata w kolarstwie górskim!

/SAW/
Dorota Kułaga
Paula Gorycka z kieleckiej grupy 4F E-VIVE Racing Team zdobyła brązowy medal na mistrzostwach świata w kolarstwie górskim w kategorii do 23 lat. Mistrzostwa rozgrywane są w austriackim Saalfelden-Leogang.

W mistrzostwach świata w Austrii dobrze wypadła również klubowa koleżanka Pauli - Monika Żur, która była piąta. Zwyciężyła Szwajcarka Jolande Neff, przed Ukrainką Janą Belomojną.
Paula, uczestniczka igrzysk olimpijskich w Londynie, w czerwcu wywalczyła w Moskwie srebrny medal mistrzostw Europy w kolarstwie górskim w kategorii do lat 23 i potwierdziła swoją dobrą formę. Paula i Monika udanym występem na piątkowych zawodach sprawiły również miły prezent trenerowi Andrzejowi Piątkowi, który 6 września obchodził 45 urodziny.
Wyniki wyścigu kobiet do lat 23: 1. Jolande Neff (Szwajcaria) - czas 1:23.57;2. Jana Belomojna (Ukraina) - strata 18 sekund; 3. Paula Gorycka (Polska) - 27;4. Annie Last (W.Brytania) - 47; 5. Monika Zur (Polska) - 1.54.