Paulina Spera Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2011!...

  Paulina Spera Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2011! (zdjęcia, video)

  Dorota KLUSEK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Paulina Spera z Grzymałkowa została Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2011.

  Paulina Spera z Grzymałkowa została Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2011. ©Dawid Łukasik

  Za nami finał konkursu Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2011! Po trzech latach panowania brunetek, znów wygrała blondynka.
  Paulina Spera z Grzymałkowa została Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2011.

  Paulina Spera z Grzymałkowa została Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2011. ©Dawid Łukasik

  [galeria_glowna]

  Miss

  Miss


  Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2011 została Paulina Spera.
  I Wice Miss została kandydatka nr 14 Aleksandra Michalska
  II Wice Miss została kandydatka nr 12 Dominika Kubacka
  Dzikie karty otrzymały: kandydatka z numerem 4 Ilona Żak i 9 Katarzyna Czupryńska
  Miss Publiczności została kandydatka nr 14 Aleksandra Michalska
  Miss Czytelników "Echa Dnia" została kandydatka nr 8 Agnieszka Robak
  Miss Foto została kandydatka nr 12 Dominika Kubacka
  Miss Radia FaMa została kandydatka nr 13 Katarzyna Banaś
  Miss Osobowości została kandydatka nr 1 Agnieszka Bogacz
  Miss Internetu została kandydatka z nr 8 Agnieszka Robak  Zobacz zapis relacji live

  "Jedenastka - fajna laska", "Paulina najpiękniejsza dziewczyna" - transparenty z takimi hasłami dodawały jej otuchy. Okazały cię cennym wsparciem. Startująca z numerem 11 Paulina Spera w niedzielę zdobyła koronę najpiękniejszej!

  Ma podwójny powód do świętowania, bo w piątek obchodziła 20 urodziny. Czasu na obchodzenie tej rocznicy nie miała za dużo, bo ostatnie dni, razem z pozostałymi finalistkami konkursu Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2011 spędzała na przygotowaniach do gali finałowej.

  GODZINA ZERO WYBIŁA!

  A godzina zero wybiła w niedzielę, o 18.
  - Denerwuję się - przyznała przed pierwszym wyjściem Jagoda Judzińska. - Będę myślała, że nikogo nie ma na widowni i jakoś to będzie - zdradziła swoją strategię.
  Zupełnie inną miała Ilona Żak: - No właśnie publiczność mobilizuje! - przyznała.

  W pierwszym wyjściu, 14 finalistkom konkursu Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2011 towarzyszyła Magda Brojewska - ustępująca miss. Specjalnie dla wszystkich widzów przygotowała swój autorski, taneczny pokaz. Symboliczne pożegnanie z koroną.

  Ale tego wieczoru uwaga wszystkich była zwrócona na kandydatki do korony. Dziewczyny zaprezentowały się w czterech odsłonach, odpowiadały na podchwytliwe pytania, walczyły z upijającymi butami, odciskami, albo niewygodnymi kreacjami. Musiały też przezwyciężyć stres, zmęczenie, a nieraz także i nieśmiałość, maszerując w blasku lamp, po czerwonym dywanie.

  WALKA W KOLEJNYM ETAPIE

  Nieustannie dopingowali je bliscy. Jednak na widowni byli także jurorzy, którzy dokładnie patrzyli na dziewczyny i ich poczynania na scenie. To oni w połowie decydowali o podziale tytułów. Druga połowa należała do czytelników Echa Dnia, którzy mogli głosować za pomocą SMS-ów. Po oddaniu głosów, liczyła się już tylko matematyka. I tak tytuł Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2011 przypadł w udziale Paulinie Sperze. Tytuł I Wicemiss powędrował do Oli Michalskiej, która została także Miss Publiczności. Z kolei szarfa z napisem II Wicemiss ozdobiła Dominikę Kubacką. Dominika została też Miss Foto. Te trzy dziewczyny otrzymały prawo do reprezentowania naszego regionu w ogólnopolskim ćwierćfinale konkursu Miss Polonia 2011.  Razem z nimi w dalszym etapie wystąpią Ilona Żak i Kasia Czupryńska. Te dziewczyny nie zdobyły wprawdzie tytułu, ale przedstawiciele biura Miss Polonia przyznali im tak zwane "dzikie karty".

  PARYŻ W KIELCACH

  Posypały się również tytuły komplementarne, czyli te przyznawane przez sponsorów i patronów konkursu. Prócz wspomnianej Miss Publiczności i Miss Foto, wyłoniona została także: Miss Internetu. Została nią Agnieszka Robak, która dodatkowo otrzymała szarfę Miss Echa Dnia. Miss Radia Fama została Kasia Banaś. Swoje wyróżnienie przyznały też same kandydatki. Tytuł Miss Osobowości dla najsympatyczniejszej i najbardziej pomocnej finalistki otrzymała Agnieszka Bogacz.
  - Bardzo się cieszę… Ale nie wiem dlaczego ja - nie kryła zaskoczenia.

  Tegoroczny finał konkursu Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej odbywał się pod hasłem "Paris, Paris". Do stolicy Francji przeniósł publiczność choreograf, scenarzysta i reżyser koncertu - Tomasz Rowiński. Na widowni zaprezentowali się jego tancerze ze Studia Tańca i Stylu Rewanż. Galę poprowadzili: Aneta Czaban i Jacek Borkowski, który dał też wspaniały minirecital.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo