Paweł Burczyk znów został ojcem

  Paweł Burczyk znów został ojcem

  Anna SZEWCZYK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Popularny aktor ma powód do dumy - właśnie urodziło mu się drugie dziecko ze związku z córką burmistrza Lubomierza.
  Paweł Burczyk z żoną Olimpią Poniźnik.

  Paweł Burczyk z żoną Olimpią Poniźnik.

  Paweł Burczyk i Olimpia Poniźnik znowu zostali rodzicami. Już chwalą się noworodkiem - zabrali go nawet do teatru na premierę najnowszego widowiska z udziałem Pawła. Maluszek spał przez cały czas w ramionach mamy.

  Paweł Burczyk doskonale pamięta dzień, w którym po raz pierwszy spotkał Olimipię. Był wtedy ze swoją ówczesną żoną Anną Samusionek na Festiwalu Komedii Filmowych w Lubomierzu i właśnie tam poznał córkę burmistrza tego miasteczka Olgierda Poniźnika. Olimpia zrobiła na nim wielkie wrażenie, bo - choć pochodzi z malutkiej miejscowości - okazała się kobietą "obytą w świecie", oczytaną, inteligentną, potrafiącą z wdziękiem konwersować na każdy temat. Paweł był jednak zajęty...
  Nie przypuszczał wtedy nawet, że jego małżeństwo z Anną Samusionek rozpadnie się, że kiedykolwiek ponownie spotka ciemnowłosą piękność z Lubomierza i że to właśnie ona "pocieszy" go po rozwodzie.

  Rok później aktor wybrał się na Festiwal Komedii już jako wolny mężczyzna.

  Olimpia znała oczywiście historię rozpadu małżeństwa Pawła i Anny - pisały o tym wszystkie kolorowe tygodniki - wiedziała, że jej znajomy długo nie mógł otrząsnąć się po rozwodzie, postanowiła więc zrobić wszystko, by Paweł Burczyk choć na chwilę zapomniał o przeszłości i dobrze się bawił w polskiej stolicy śmiechu. Jej starania okazały się nad wyraz skuteczne! Aktor uznał zapewne, że najlepszym sposobem na zapomnienie o starej miłości jest... nowa miłość i po prostu zakochał się w Olimpii. Nie wiedział, że z wzajemnością. Dopiero podczas kolejnego spotkania Paweł i Olimpia wyznali sobie uczucie.

  Po ślubie zamieszkali w Warszawie. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi - mówił wtedy aktor w wywiadach. - Żyjemy jak zwykłe młode małżeństwo i, jak zwykłe młode małżeństwo, marzymy o dziecku.

  Marzenia bardzo szybko stały się rzeczywistością. Gdy na świat przyszła Viktoria, Paweł wręcz oszalał z radości. Kiedy po sześciu latach Olimpia powiedziała mężowi, że znów zostanie ojcem, Paweł uznał, że jest najszczęśliwszym facetem na świecie. Dziś cieszy się drugim dzieckiem.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

  Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

  Święta 2018

  Święta 2018