Paweł Sasin: -Zawsze z przyjemnością wracam do Kielc

/Dor/
D. Kułaga
-Wiadomo, w jakiej jesteśmy sytuacji, jakie ostatnio mieliśmy wyniki. Nie zdobywaliśmy bramek i punktów. Dziś też pierwsza połowa była słaba w naszym wykonaniu – mówił Paweł Sasin, były piłkarz Korony, obecnie Górnika Łęczna po remisie 1:1 w Kielcach.

-W przerwie była ostra rozmowa i w drugiej połowie pokazaliśmy, że potrafimy. Mam nadzieję, że ten punkt podniesie nasze morale, coś przestawi w naszych głowach. Teraz krok po kroku musimy się odbudowywać i wierzę, że w Kielcach zrobiliśmy pierwszy krok w tym kierunku – mówił Paweł Sasin.

-Ja zawsze powtarzam, że z przyjemnością tu wracam. Z Kielcami jestem związany, stąd mam żonę, mamy dwie córeczki. W Koronie spędziłem piękny okres. W Kielcach była bardzo dobra drużyna, dla mnie to był najlepszy czas w przygodzie z piłką. Byliśmy drużyną, z którą liczył się każdy, nawet Legia, Wisła, Lech. Walczyliśmy o europejskie puchary. Daliśmy wiele radości kibicom w Kielcach – dodał popularny „Saszka”.