Pewna wygrana KSZO 1929 Ostrowiec w sparingu z Wisłą Sandomierz. Trzy kolejne transfery w KSZO, doszli dwaj Ukraińcy i Jakub Cukrowski

Dorota Kułaga
Wisła Sandomierz przegrała z KSZO 1929
Wisła Sandomierz przegrała z KSZO 1929 Łukasz Wołoszczak
W meczu kontrolnym dwóch trzecioligowców, rozegranym w Sandomierzu, miejscowa Wisła przegrała z KSZO 1929 Ostrowiec 0:3 (0:3). Dariusz Brągiel zdobył bramki w 11 i 41 minucie, a Radosław Sylwestrzak w 30 minucie.

KSZO 1929 prowadzony przez Rafała Wójcika, odniósł zasłużone zwycięstwo w ostatnim spotkaniu przed inauguracją sezonu w trzeciej lidze. W spotkaniu tym zagrali trzej nowi zawodnicy, którzy dołączyli do ostrowieckiego zespołu. Jednym z nich był Jakub Cukrowski, który może grać w pomocy lub ataku. To były zawodnik między innymi Korony Kielce, Stali Stalowa Wola i ŁKS Probudex Łagów.

Drugi nabytek to Ukrainiec Ilya Tymoszenko. Występował między innymi w takich klubach jak FK Łuck, Wołyń Łuck, rezerwy Olimpiku Donieck, Polissia Żytomierz, Hirnyk-Sport Horiszni Pławni, Lubomyr Stawyszcze. Ostanie pół roku spędził w czeskim FK Ustí nad Łabą.

Trzeci nowy piłkarz to ukraiński napastnik Kostiantyn Chernii. Ostatnie pół roku spędził w 4-ligowej Polonii Przemyśl, zdobywając 11 bramek.