Pewna wygrana Politechniki Świętokrzyskiej

kw
Podopieczni Stanisława Dudzika (w środku) wygrali pewnie wygrali z Wisłą II Kraków. fot. Sławomir Stachura
Koszykarze AZS Politechniki Świętokrzyskiej odnieśli czwarte zwycięstwo w trzeciej lidze. Podopieczni Stanisława Dudzika pokonali w niedzielę Wisłę Kraków 68:38.

AZS Politechnika Świętokrzyska - Wisła Kraków 68:38 (22:4, 14:4, 14:13, 18:17).

Politechnika: Kowalski 4, Cymbalak 2, Jastrząb 8, Sikora 9, Foltyn 4, Wytrych 3, Strzałka 15, Paluch 0, Borowicki 7, Nalepa 13, Osuch 0, Głębicki 3.

- Mecz bez historii, Wisła to bardzo młoda drużyna co widać po wyniku pierwszej połowy w której straciliśmy tylko 8 punktów, w drugiej połowie graliśmy całym składem i mecz się trochę wyrównał - powiedział Stanisław Dudzik.

W innym meczu: AZS AGH Kraków - Niwa Oświęcim 109:47.

1. AGH Kraków 8 16 747:474
2. Piekary 6 11 518:346
3. Politechnika 7 11 440:445
4. Gorlice 7 10 526:623
5. Cracovia 6 9 422:353
6. Oświęcim 8 9 549:685
7. Wisła Kraków 8 9 416:692

W następnej kolejce: 19.12 Oświęcim - Politechnika.