Pewna wygrana Spartakusa, trzy bramki Sota

dor
Bartosz Sot zaliczył hat - trick.
Bartosz Sot zaliczył hat - trick. Dominik Grosicki
W piątkowym meczu kontrolnym rozegranym w Ostrowcu Spartakus Aureus Daleszyce wygrał z Olimpią Pogon Staszów 4:0.

Spartakus Aureus Daleszyce - Olimpia Pogoń Staszów 4:0 (1:0)

Bramki: Artur Kidoń 36, Bartosz Sot 65, 75, 85.
Spartakus: I połowa: Kołomański - Postawa, Skrzypek, Zdeb, Kaczmarek - Ostrowski, Sitarz, Kidoń, Gil - Wołowiec, Laskowski; II połowa: Palka - Kaleta, Stefański, Kobryń, Papka - Szmalec, Jeziorski, Horna, Paprocki, Blicharski - Sot oraz Boksiński.
- Nasza gra dobrze wyglądała. Graliśmy wysokim pressingiem, stwarzaliśmy bramkowe okazje - mówił Arkadiusz Bilski, trener Spartakusa.

Nowymi zawodnikami w jego drużynie są: Maciej Horna (ostatnio Kotwica Kołobrzeg), Andrzej Paprocki (Legionovia Legionowo), Hubert Laskowski (Korona Kielce, ostatnio Kotwica Kołobrzeg), Kamil Kobryń (Korona II Kielce) i Filip Postawa (Astra Piekoszów). Na obozie w Zawierciu, na który Spartakus wyjeżdża w sobotę, sprawdzany będzie jeszcze Patryk Boksiński.