Pewne zwycięstwo piłkarzy ręcznych KSSPR Końskie w Łodzi

Redakcja
W meczu pierwszej ligi, piłkarze ręczni KSSPR pewnie, 43:33, pokonali w Łodzi zespół Anilany UŁ PŁ.

Anilana UŁ PŁ Łódź - KSSPR Końskie 33:43 (14:25).

KSSPR: Ratuszniak, Witkowski - Grabarczyk 2, Sękowski 4, Matyjasik 3, Bodasiński 4, Maleszak 6, Napierała 5, Pilarski 6, Dankowski 6, Kołodziej 1, Bąk 2, Janusz 1, Smołuch 1, Rurarz 2.

Konecczanie od razu objęli prowadzenie i mecz rozstrzygnął się praktycznie już w pierwszej połowie. W drugiej przewaga gości sięgała już 12 bramek. - Wyrównane było może z 15 minut, młodzi zawodnicy z Łodzi musieli się wyszumieć. Potem nasza przewaga była kolosalna - relacjonował kierownik drużyny KSSPR, Zbigniew Stępień. W drugiej połowie trener zespołu z Końskich, Michał Przybylski, wpuścił na boisko młodzież, która pod wodzą Tomaszów Bodasińskiego i Napierały radziła sobie bardzo dobrze.

Co ciekawe, każdy z zawodników koneckiej drużyny, poza bramkarzami, zdobył w tym meczu bramkę. W KSSPR zadebiutował pozyskany z KSZO Odlewni Ostrowiec Świętokrzyski, wychowanek klubu z Końskich, Artur Rurarz.