Piast Stopnica wygrał z GKS Kluczewsko w meczu A klasy grupy 2. Doszło do przepychanek. Zobacz zdjęcia

Bartosz Wartałowicz
Wielkie emocje, nie tylko piłkarskie towarzyszyły zawodnikom Piasta Stopnica i GKS Kluczewsko. Więcej na kolejnych slajdach>>>>>>Dorota Prokop
Piast Stopnica pokonał 2:0 GKS Kluczewsko w meczu A klasy grupy drugiej. Zobacz obszerną galerię zdjęć z meczu.

Piast Stopnica lepszy od GKS Kluczewsko w meczu A klasy grupy 2

Piast Stopnica - GKS Kluczewsko 2:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Leszczyński 45, Mikołaj Osiński 71

Zobacz zdjęcia

Zespół Piasta pod wodzą Mateusza Zocha pewnie wygrał z beniaminkiem A klasy grupy drugiej i został liderem tabeli. GKS Kluczewsko długo przeciwstawiał się faworytom ze Stopnicy, ale przed samym końcem pierwszej połowy gola dla Piasta zdobył Mateusz Leszczyński. Goście próbowali doprowadzić do wyrównania, ale w 71 minucie to zespół gospodarzy podwyższył rezultat, za sprawą gola Mikołaja Osińskiego.