Pięć bramek Piasta Osiek i zwycięstwo z Alitem II Ożarów

KAR
Freeimages.com
W niedzielnej kolejce drugiej grupy klasy A, zwycięstwo odniósł Piast Osiek, który pokonał u siebie Alit II Ożarów 5:3.

Po dwie bramki dla naszego zespołu zdobyli Bartłomiej Ryński i Łukasz Malicki, a jedną Łukasz Molendowski. Druga nasza drużyna biorąca udział w tych rozgrywkach - Baszta Rytwiany zremisowała na własny boisku z MSS-Klonówką Masłów 2:2. Do przerwy ekipa z Rytwian remisowała 1:1, po golu Marcina Bajura. W 90 minucie remis Baszcie uratowała bramka Macieja Zalińskiego.

W niedzielę, o godzinie 15, nasze drużyny rozegrają mecze ósmej kolejki. Baszta zmierzy się u siebie z beniaminkiem rozgrywek GKS Obrazów, a Piast zagra na wyjeździe z Jawornikiem Gorzków.