Piękne gole szóstej kolejki RS Active 4 Ligi świętokrzyskiej. Świetne rzuty wolne, strzały z dystansu i fantastyczny rajd. Zobacz wideo

Damian Wiśniewski
od 16 lat
Szósta kolejka rozgrywek RS Active 4 Ligi świętokrzyskiej przyniosła duże emocje, rekordowe wyniki i piękne gole. Zobacz na wideo kompilację najładniejszych trafień.

Piękne gole szóstej kolejki RS Active 4. Ligi świętokrzyskiej

W szóstej kolejce RS Active 4. Ligi świętokrzyskiej byliśmy świadkami kilku wyjątkowych wydarzeń. W Sandomierzu Wisła przegrała aż 0:15 z Moravią Anna-Bud Morawica, a my wyróżniliśmy dwa trafienia z tego spotkania: Jakuba Rabieja z 49. minuty gry i Michała Zawadzkiego z 81. minuty.

Emocji nie brakowało również w spotkaniu GKS Zio-Max Nowiny - AKS 1947 Busko-Zdrój. Gospodarze zwyciężyli 4:2, a aż trzy gole z tego spotkania zasługują na wyróżnienie! Najpierw bardzo ładną bramkę z rzutu wolnego strzelił Marcin Taler dla AKS. Potem kapitalnym strzałem sprzed pola karnego Norbert Sinkiewicz strzelił gola dla GKS. Ozdobą meczu był jednak fantastyczny rajd Pawła Nowakowskiego, który przeszedł z piłką ponad połowę boiska mijając przy tym rywali i umieścił piłkę w siatce.

Wyjątkowej urody bramką popisał się również Mychajło Łyczak z GKS Rudki. Zawodnik pokonał bramkarza Pogoni Staszów strzałem z rzutu wolnego z... własnej połowy boiska!

Te wszystkie gole, a do tego skróty innych spotkań i rozmowy z ich bohaterami zobaczycie w ostatnim odcinku naszego magazynu, RS Active 4. Ligi: