Pierwszaki 2010. Wiemy, które klasy zdobyły tytuł...

  Pierwszaki 2010. Wiemy, które klasy zdobyły tytuł najsympatyczniejszych w województwie i w powiatach!

  /dota/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Pierwszaki 2010. Wiemy, które klasy zdobyły tytuł najsympatyczniejszych w województwie i w powiatach!
  Klasa I B ze Stadnickiej Woli to niekwestionowany zwycięzca w województwie świętokrzyskim. Zwycięstwo nie przyszło łatwo. Jeszcze trudniej było wygrać w powiatach, gdzie jednakowo ważne były SMS-y oraz wynik sondy internetowej. Oto, które klasy stanęły na podium.
  Pierwszaki 2010. Wiemy, które klasy zdobyły tytuł najsympatyczniejszych w województwie i w powiatach!
  Klasyfikacja wojewódzka (w wynikach decydowała tylko liczba SMS-ów): 1. klasa I B ze Szkoły Podstawowej w Woli Stadnickiej (powiat konecki) - 1331 głosów; 2. klasa I A ze Szkoły Podstawowej numer 34 w Kielcach - 1192; 3. klasa I B ze Szkoły Podstawowej numer 2 w Jędrzejowie - 1108 głosów.
  Klasyfikacja w powiatach. Na ostateczny wynik miały wpływ, po połowie, punkty w głosowania SMS i sondy internetowej.

  Powiat buski: 1. klasa I C ze Szkoły Podstawowej numer 2 w Busku Zdroju, 2. klasa I A ze Szkoły Podstawowej numer 2 w Busku Zdroju, 3. klasa I B ze Szkoły Podstawowej numer 1 w Busku Zdroju.

  Powiat jędrzejowski: 1. klasa I B ze Szkoły Podstawowej numer 2 w Jędrzejowie, 2. klasa I C ze Szkoły Podstawowej numer 2 w Jędrzejowie, 3. klasa I ze Szkoły Podstawowej w Podchojnach.

  Powiat kazimierski: 1. klasa I C ze Szkoły Podstawowej numer 1 w Kazimierzy Wielkiej, 2. klasa I B ze Szkoły Podstawowej numer 1 w Kazimierzy Wielkiej, 3. klasa I A ze Szkoły Podstawowej numer 1 w Kazimierzy Wielkiej.

  Kielce - miasto: 1. klasa I B ze Szkoły Podstawowej numer 1 w Kielcach, 2. klasa I A ze Szkoły Podstawowej numer 2 w Kielcach, 3. klasa I D ze Szkoły Podstawowej numer 32 w Kielcach.

  Powiat kielecki: 1. klasa I ze Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół numer 2 w Zagnańsku, 2. klasa I ze Szkoły Podstawowej w Psarach, 3. klasa I ze Szkoły Podstawowej w Jaworzni.

  Powiat konecki: 1. klasa I B ze Szkoły Podstawowej w Stadnickiej Woli, 2. klasa I B ze Szkoły Podstawowej w Radoszycach, 3. klasa I ze Szkoły Podstawowej w Krasnej.

  Powiat opatowski: 1. klasa I C ze Szkoły Podstawowej w Ożarowie, 2. klasa I C ze Szkoły Podstawowej numer 2 w Opatowie, 3. klasa I A ze Szkoły Podstawowej numer 2 w Opatowie.

  Powiat ostrowiecki: 1. klasa I A ze Szkoły Podstawowej numer 14 w Ostrowcu, 2. klasa I A ze Szkoły Podstawowej numer 1 w Ostrowcu oraz klasa I B z tej samej szkoły, 3. klasa I A ze Szkoły Podstawowej numer 3 w Ostrowcu.

  Powiat pińczowski: 1. klasa I A ze Szkoły Podstawowej numer 1 w Pińczowie, 2. klasa I B ze Szkoły Podstawowej numer 1 w Pińczowie, 3. klasa I B ze Szkoły Podstawowej numer 2 w Pińczowie.

  Powiat sandomierski: 1. klasa I B ze Szkoły Podstawowej numer 3 w Sandomierzu, 2. klasa I B ze Szkoły Podstawowej numer 4 w Sandomierzu, 3. klasa I ze Szkoły Podstawowej w Darominie oraz klasa I A ze Szkoły Podstawowej numer 1 w Sandomierzu.

  Powiat skarżyski: 1. klasa I A ze Szkoły Podstawowej numer 1 w Skarżysku Kamiennej, 2. klasa I A ze Szkoły Podstawowej numer 13 w Skarżysku Kamiennej oraz klasa I B z tej samej placówki, 3. klasa I A ze Szkoły Podstawowej w Ostojowie oraz klasa I B ze Szkoły Podstawowej numer 5 w Skarżysku Kamiennej.

  Powiat starachowicki: 1. klasa I C ze Szkoły Podstawowej numer 12 w Starachowicach, 2. klasa I A ze Szkoły Podstawowej numer 11 w Starachowicach, 3. klasa I A ze Szkoły Podstawowej numer 1 w Starachowicach.

  Powiat staszowski: 1. klasa I A ze Szkoły Podstawowej numer 1 w Staszowie, 2. klasa I B ze Szkoły Podstawowej numer 3 w Staszowie, 3. klasa I A ze Szkoły Podstawowej numer 3 w Staszowie.

  Powiat włoszczowski: 1. klasa I C ze Szkoły Podstawowej numer 2 we Włoszczowie, 2. klasa I A ze Szkoły Podstawowej numer 2 we Włoszczowie, 3. klasa I ze Szkoły Podstawowej w Dobromierzu.
  Wszystkim klasom gratulujemy!

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (33)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (33) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo