Pierwsze urodziny Laser Clinic – kliniki kosmetologii laserowej i estetycznej w Kielcach. Bony o wartości 100 złotych na zabiegi

p
Magister kosmetolog i specjalista trycholog Agnieszka Jędrzejowska, współwłaściciel Laser Clinic w Kielcach.
Magister kosmetolog i specjalista trycholog Agnieszka Jędrzejowska, współwłaściciel Laser Clinic w Kielcach.
Pierwsze urodziny Laser Clinic – nowoczesnej kliniki kosmetologii laserowej i estetycznej w Kielcach. Dla wszystkich, którzy we wtorek, 29 października przyjdą do salonu, właściciele przygotowali mnóstwo niespodzianek. Wśród prezentów między innymi bony o wartości 100 złotych na wybrany zabieg kosmetologiczny.

- To był fantastyczny rok: pełen wyzwań, nowych doświadczeń, ciężkiej, ale dostarczającej wiele satysfakcji pracy. W ciągu tych 12 miesięcy naszą klinikę odwiedziły setki klientek i klientów. Co warto podkreślić – zadowolonych klientek i klientów, bo wszyscy, którzy choć raz skorzystali z naszej oferty zabiegów, przychodzą do nas regularnie. Wiele pań i wielu panów przyznaje otwarcie, że zmieniliśmy ich życie na lepsze. Trudno o lepszą opinię na temat naszej pracy i rekomendację – mówi magister kosmetolog i specjalista trycholog Agnieszka Jędrzejowska, współwłaściciel Laser Clinic w Kielcach na osiedlu Ślichowice przy ulicy Jurajskiej 1 w budynku Jurajska Plaza koło kortów tenisowych.

Pierwsze urodziny Laser Clinic – kliniki kosmetologii laserowej i estetycznej w Kielcach. Bony o wartości 100 złotych na zabiegi

Laser Clinic – nowoczesna klinika kosmetologii laserowej i estetycznej - zadebiutowała na świętokrzyskim rynku usług z branży beauty dokładnie 29 października ubiegłego roku. Epilacja laserowa Palomar Vectus, AquaSure H2, infuzja tlenowa dermaOXY, dermapen 4, fale radiowe Medika, karboksyterapia MEDIKA, peelingi medyczne i chemiczne, trychologia, czyli leczenie łysienia i problemów skóry głowy, HIFU UTIMS III – to zestaw zabiegów, które są dostępne dla klientów Laser Clinic w Kielcach.

-Nieustannie rozwijamy się poprzez szkolenia branżowe u najlepszych specjalistów. Wprowadzamy także nowe zabiegi do naszej oferty. Nowe pozycje to między innymi termoaktywny program antycellulitowy Abyss SPA czy Cosmo Peel - peeling średnio głęboki francuskiej firmy Dermaceutic Laboratoire , który redukuje objawy trądziku, przebarwienia oraz oznaki starzenia się skóry, a także poprawia strukturę skóry oraz jej napięcie, oraz system DR. CYJ bardzo skuteczny w leczeniu trychologicznym – podkreśla Agnieszka Jędrzejowska.

Pierwsze urodziny Laser Clinic – kliniki kosmetologii laserowej i estetycznej w Kielcach. Bony o wartości 100 złotych na zabiegi

We wtorek, 29 października właściciele Laser Clinic organizują pierwsze urodziny kliniki. Dla wszystkich, którzy tego dnia przyjdą do salonu, przygotowano mnóstwo niespodzianek. Wśród prezentów między innymi bony o wartości 100 złotych na wybrany zabieg kosmetologiczny. Będzie także słodki poczęstunek, a toast 100 lat dbania o urodę pań i panów zostanie wzniesiony lampką dobrego prosecco.

- Serdecznie zapraszamy naszych stałych klientów oraz osoby, które chciałyby zapoznać się z naszą ofertą i rozpocząć nowy, wspaniały etap w swoim życiu, które chcą poczuć się pięknie we własnej skórze bez ingerencji skalpela – mówi Agnieszka Jędrzejowska.

LaserClinic – jak się umówić?

Klinika znajduje się na ulicy Jurajskiej 1/lokal 8-9 na osiedlu Ślichowice w Kielcach w budynku Jurajska Plaza przy kortach tenisowych. Numer kontaktowy: 788-084-655

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Największe zagrożenia dla zdrowia w 2019Bohaterska akcja 11 – latka. Uratował babcię

Możesz żyć nawet 120 lat - tylko nie rób tych rzeczy!Ile kosztuje zdrowie w Polsce?Jak widzą świat osoby z wadą wzroku?


Tajemnica Marchewki

Wideo

Dodaj ogłoszenie