Pierwsze zwycięstwo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w 3 lidze. Zespół Rafała Wójcika wygrał z Podlasiem Biała Podlaska. Zobacz zdjęcia

Bartosz Wartałowicz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski wygrał 2:1 z Podlasiem Biała Podlaska. Zobacz więcej zdjęć z tego meczu>>>>>>KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski/Maciej Kolasa
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski wygrał z Podlasiem Biała Podlaska w ramach 4 kolejki 3 ligi grupy 4. Zobaczcie relację oraz zdjęcia z tego spotkania.

Pierwsza wygrana KSZO w 3 lidze. Zobacz zdjęcia

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podlasie Biała Podlaska 2:1 (0:1)
Bramki: Łukasz Mazurek II z karnego 57, Mateusz Jarzynka 66 - Kacper Jakóbczyk 23.
KSZO: Kot - Jarzynka, Domagała, Mężyk, Brągiel - Nawrot, Orlik (46. Szynka), Kołoczek, Zdyb (46. Zimnicki), Lipka (83. Żebrowski) - Mazurek II (75. Pisarek)
Żółte kartki: Orlik, Domagała, Kot
Sędziował: Konrad Łukiewicz (Rzeszów)

Zespół Rafała Wójcika potrzebował w tym spotkaniu kompletu punktów, ale to goście jako pierwsi zdobyli bramkę. W 23 minucie meczu Michała Kota pokonał Kacper Jakóbczyk. KSZO dążył do wyrównania i to udało się dopiero w drugiej połowie. Po przewinieniu w polu karnym jednego z obrońców Podlasia, na Bartoszu Zimnickim zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego stanął przed znakomitą okazją na wyrównanie. “Jedenastkę” pewnie wykorzystał letni nabytek KSZO - Łukasz Mazurek. Drużynie Rafała Wójcika remis jednak nie wystarczał i konsekwentnie dążył do zdobycia zwycięskiego gola, co udało się w 66 minucie, po trafieniu Mateusza Jarzynki. Dla KSZO wygrana z Podlasiem to pierwsze zwycięstwo w lidze w sezonie 2023/2024.

Widać było ciężar gatunkowy tego meczu. Rywal bardzo dobrze wszedł w ten mecz, zdobył bramkę jako pierwszy i musieliśmy gonić wynik. Kluczowe było przełamanie mentalne i zdobywanie pola karnego. W drugiej połowie stworzyliśmy mnóstwo okazji i takie KSZO wszyscy chcielibyśmy oglądać