Piłka ręczna. Mistrzostwo Ostrowca dla dziewcząt z "siódemki"

Redakcja
Zespół szkoły podstawowej numer 7 z opiekunką Małgorzatą Ziębą.
Zespół szkoły podstawowej numer 7 z opiekunką Małgorzatą Ziębą. MOSiR
W hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej numer 14 w Ostrowcu rozegrane zostały Mistrzostwa Ostrowca Szkół Podstawowych w Minipiłce Ręcznej. W zawodach wzięło 6 drużyn z 5 szkół podstawowych.

Po meczach w dwóch grupach, ich zwycięzcy stoczyli mecz o 1. miejsce, natomiast zespoły z drugich lokat rywalizowały o 3. miejsce w turnieju. Pojedynek decydujący o mistrzostwie miasta zwycięstwem zakończyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej numer 7, które pokonały "piątkę" 6:3. Trzecia lokata przypadła Szkole Podstawowej numer 3, która wygrała z "czwórką" 10:3. Wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały pamiątkowe dyplomy. Drużyny za miejsca I-III zostały nagrodzone pucharami i sprzętem sportowym w postaci piłek do piłki ręcznej. Zawodniczki za miejsca na podium otrzymały medale oraz koszulki sportowe.