Piłka ręczna. Siódemka KSZO Ostrowiec grają w Bytomiu

/mir/
Po dwutygodniowej przerwie na drugoligowe, kolejny mecz rozegrają drugoligowi szczypiorniści KSZO Ostrowiec. Tym razem nasza ekipa zagra w Bytomiu z miejscowym MOSM.

KSZO miał dwutygodniowa przerwę, bo mecz z ubiegłotygodniowej kolejki, rozegrał awansem już 17 listopada (przegrał we własnej hali z rezerwami Vive Kielce 28:36). W sobotę, 19 listopada KSZO wygrał w Przeworsku z Orłem 35:31 i po dziesięciu kolejkach zajmuje czwarte miejsce w tabeli (14 punktów). Sobotni rywal naszych szczypiornistów, MOSM Bytom jest na siódmym miejscu z dorobkiem 10 punktów.

Nasz zespół jest więc faworytem, ale Tomasz Radowiecki, najlepszy strzelec II ligi (69 zdobytych bramek) przestrzega przez zbytnim optymizmem. -Mecz wyjazdowy to zawsze niewiadoma, tym bardziej na Śląsku, tam się zawsze ciężko gra - mówi Radowiecki, -Oczywiście zagramy o komplet punktów, a jak wyjdzie zobaczymy. Nasz zespół zagra w optymalnym składzie. Początek meczu o godzinie 17.30. Wynik zaraz po zakończeniu na WWW.ECHODNIA.EU/SPORT