Piłka ręczna. Wysoka wygrana KSSPR Końskie z Ostrovią Ostrów

kw
Piłkarze ręczni KSSPR Końskie odnieśli wysokie zwycięstwo przed własna publicznością pokonali Ostrovię Ostrów Wielkopolski i umocnili się w czołówce grupy B pierwszej ligi.

KSSPR Końskie - Ostrovia Ostrów Wielkopolski 38:26 (21:12)
KSSPR: M. Kornecki, Witkowski - H. Kornecki 10, Kubała 7, Biegaj 5, Baturin 4, Napierała 3, Smołuch 3, Słonicki 2, Sroczyński 2, Bąk 2, Dobrowolski.

Piłkarze ręczni KSSPR Końskie na dobre usadowili się w czołówce pierwszej ligi. Po wysokiej wygranej w poprzedniej kolejce w Chrzanowie (37:28), w sobotę w hali przy Stoińskiego gospodarze wygrali z Ostrovią 38:26.

W 6 minucie sobotniego meczu było jeszcze 5:3, ale już w 22 minucie gospodarze prowadzili 14:6 po bramce Wiktora Kubały i w tym momencie jakiekolwiek emocje się skończyły. Przez całą drugą połowę przewaga piłkarzy ręcznych KSSPR Końskie oscylowała w granicach 10 bramek, by ostatecznie sięgnąć 12. To najwyższe zwycięstwo w tym sezonie piłkarzy prowadzonych przez Rafała Przybylskiego. Bardzo dobre spotkanie zagrał Hubert Kornecki, który aż 10 krotnie pokonywał bramkarzy Ostrovii.