Piłkarki ręczne Korony Handball Kielce rzuciły aż 50 bramek (zdjęcia)

/PK/
Marta Rosińska
Marta Rosińska Sławomir Stachura
Aż 50:14 wygrały kolejny mecz drugiej ligi piłkarki ręczne Korony Handball Kielce. Podopieczne trenerki Moniki Ciszek wygrały z SMS ZPRP Płock.
Korona Handball – SMS ZPRP Płock 50:14

Korona Handball Kielce - SMS ZPRP Płock 50:14

Korona Handball Kielce - SMS ZPRP Płock 50:14 **(25:6). **

Korona Handball: Hibner. Kos, Sala - Rosińska 3, Zimnicka 9, Kaźmiruk 2, Pinda 7, Czubaj 5 (1), Młynarska 3, Skowrońska 5 (2), Bortnowska 4, Mochocka 6, Sobierajska 3, Pragiel 1, Kędzior 2, Kosmala.

W 10 minucie kielczanki prowadziły 7:0 i do tego momentu ich największym problemem była …skuteczność. Nasz zespół zmarnował do tego czasu dwa karne i kilka sytuacji sam na sam. Płocczanki pierwszego gola zdobyły w 11 minucie, a chwilę później Korona Handball wygrywała 12:1!

Druga połowa była nieco bardziej wyrównana, choć nasz zespół zaprezentował kilka widowiskowych akcji, a wiele bramek zdobył z kontrataków. 50. bramkę dwie minuty przed końcem zdobyła Magdalena Kędzior.