Piłkarska wiosna przyjdzie później. Odłożona inauguracja w klasie A

/waf/
Piotr Jedlikowski strzelił dla KSZO 1929 II bramkę już w 1. minucie meczu ze Świtem. Rafał Soboń
Ze względu na pogodę odwołana została pierwsza wiosenna kolejka spotkań w klasie A. Trenerzy naszych zespołów pilnie szukają sparingpartnerów.

Piłkarze zespołów klasy A nie powalczą o punkty w Wielką Sobotę. Zły stan boisk uniemożliwił rozegranie pierwszej kolejki rundy rewanżowej. - Sprawdzę, w jakich terminach jest wolne boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Kolejowej i będę szukał jakiegoś sparingpartnera- mówił w środę Tomasz Marynowski trener KSZO 1929 II.

- Gdyby stan murawy naszego boiska się poprawił, to mam już zaplanowany na sobotę, 30 marca o godz. 11 mecz z OKS-em- mówił z kolei Jarosław Jałocha trener Stali Kunów. - Jeśli nie da się grać w sobotę, to postaram się rozegrać jakiś mecz w tygodniu. Nie ukrywam, że niepewność związana z inauguracją rozgrywek dezorganizuje przygotowania.

W minionym tygodniu wszystkie nasze zespoły grały kontrolne mecze, które miały być ostatnimi przed sezonem. KSZO 1929 II w czwartek zremisował z OKS-em Opatów 2:2, a bramki zdobyli Arkadiusz Michałowski i Krystian Fulara, natomiast w niedzielę rozgromił Świt Ćmielów 7:0. Łupem bramkowym podzielili się: Daniel Góral-3, Krystian Fulara-2, Piotr Jedlikowski i Mariusz Kisiel. Stal z kolei spotkała się ze Strażakiem Bidziny. Podopieczni J. Jałochy wygrali 3:1, po golach Dariusza Pardaka-2 i Sebastiana Kostrzewy.

Gdyby inauguracja rozgrywek nastąpiła 7 kwietnia, to w 15. kolejce KSZO 1929 II gościć będzie w Starachowicach, a Świt podejmie Stal.