Piłkarski Regionalny Puchar Polski. Przegrana Smykowa, wygrana Tęczy Gowarczów

Tęcza Gowarczów.
Do rozgrywek Regionalnego Piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu świętokrzyskiego zgłosiły się trzy zespoły z powiatu koneckiego. Dwie z nich już pożegnały się z pucharowymi zmaganiami.

W Smykowie, tamtejszy klub Sportowy wysoko bo aż 1:7 przegrał z Lechią Strawczyn.

W drugim meczu w derbach powiatu, GLKS Fałków przegrał po dramatycznym meczu z Tęczą Gowarczów. Najpierw na prowadzenie wyszli piłkarze, z Fałkowa. Tęcza wyrównała. Po 90 minutach był remis. Sędzia zarządził dogrywkę i też nie padła żadna bramka. O awansie do drugiej rundy zadecydowały rzuty karne. te lepiej i skuteczniej wykonywali piłkarze Tęczy Gowarczów i oni dalej będą grać w regionalnym Pucharze Polski.