Piłkarz Czarnych Połaniec zagra w ekstraklasie?

/MJR/
Adrian Gębalski, to jeden z najskuteczniejszych piłkarzy Zina 4 Ligi. W sparingu w Bełchatowie pokazał , że jest wartościowym zawodnikiem.
Napastnik Czarnych Połaniec po raz kolejny został zaproszony na testy do PGE GKS-u Bełchatów. W sparingu z Widzewem Łódź Adrian Gębalski strzelił bramkę i zaliczył asystę.

Zespół T-Mobile Ekstraklasy interesuje się napastnikiem Czarnych już od dłuższego czasu. W ubiegłym tygodniu Adrian Gębalski został zaproszony na testy do Bełchatowa, a w miniony wtorek Kamil Kiereś - trener GKS-u postanowił sprawdzić jego umiejętności w sparingu z Widzewem Łódź.

Adrian rozegrał całe spotkanie i pokazał, że nie tylko bramki strzelać umie. W 41 minucie spotkania przy stanie 1:1 Gębalski dał prowadzenie swojej drużynie wykorzystując znakomite podanie innego z testowanych Alana Stulina. W 63 minucie napastnik Czarnych znów dał o sobie znać, zgrywając piłkę przed polem karnym do Marcina Żewłakowa, który z 18 metrów nie dał szans golkiperowi gości. Ostatecznie Bełchatowianie tylko zremisowali spotkanie z Widzewem tracąc dwie bramki w ostatnich minutach meczu.

Adrian Gębalski to wychowanek Czarnych Połaniec, który w obecnym sezonie Zina 4 ligi strzelił już 17 bramek i jest wiceliderem w klasyfikacji strzelców.