Piłkarz Hetmana Włoszczowa już po operacji. W niedzielnym meczu złamał dwie kości prawej nogi

Mateusz Małek, piłkarz czwartoligowego Hetmana Włoszczowa, który w niedzielnym meczu z GKS Nowiny doznał ciężkiej kontuzji (złamanie kości strzałkowej i piszczelowej prawej nogi), jest już po operacji.

Przypomnijmy, że w 61. minucie meczu inaugurującego rozgrywki 4. ligi, 29-letni obrońca gospodarzy, Mateusz Małek, tak pechowo zderzył się z bramkarzem własnej drużyny, że doznał złamania dwóch kości prawej nogi. Spotkanie zostało przerwane na 40 minut, bo pół godziny czekano na karetkę (więcej przeczytasz TUTAJ). W tym momencie Hetman prowadził 1:0. Po wznowieniu gry włoszczowianie zdobyli w końcówce meczu drugiego gola i niespodziewanie wygrali mecz (Hetman jest beniaminkiem czwartej ligi, Nowiny to druga drużyna poprzedniego sezonu w tej klasie rozgrywkowej).

O pomyślnym przebiegu operacji Mateusza Małka, Hetman Włoszczowa poinformował na swoim fanpage'u na Facebooku.