Piłkarze Cellfastu Stalowa Wola zostali mistrzami Polski!

/ARKA/
Piłkarze Cellfastu Stalowa Wola byli najlepsi w Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej, Energetycznej i Konstrukcyjnej. Cellfast
Zespół Cellfastu, występujący w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej w Stalowej Woli, może pochwalić się wspaniałym sukcesem. W Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej, Energetycznej i Konstrukcyjnej w Sandomierzu/Dwikozach nasi piłkarze zajęli pierwsze miejsce!

Amatorski zespół Cellfastu zgarnął złote medale i pamiątkowy puchar. W mistrzostwach wygrał z Lafarge Kielce 3:0 walkower, Elektrodomem Konin 6:0 (bramki dla naszego zespołu: Gromadzki 2, Olko 2, Fuc, Proc), zremisował z LiuGongiem Stalowa Wola 1:1 (Gromadzki), a następnie w drodze do finału zremisował z Sefako Sędziszów 0:0 i pokonał Roto Frank Lubartów 2:1 (Gromadzki 2), Krakodlew Kraków 1:0 (Sędek), w półfinale Krakodlew 2:0 (Gromadzki 2). I w wielkim finale pokonał Roto Frank 3:0 (Krawiec, Proc, Maziarz).

Dzięki zajęciu pierwszego miejsca Cellfast został zaproszony na Mistrzostwa Polski Wielobranżowe w piłce halowej do Żywca, zaplanowane na 1 i 2 grudnia tego roku. Nasz zespół, którego trenerem jest Janusz Dmitrowski, grał w składzie: Marek Dubiel, Hubert Wawryk, Radosław Proc, Dariusz Kocielski, Grzegorz Olko, Andrzej Bąk, Grzegorz Fuc, Daniel Moskal, Robert Krawiec, Przemysław Piskorowski, Andrzej Gromadzki, Kazimierz Maziarz.

Materiał oryginalny: Piłkarze Cellfastu Stalowa Wola zostali mistrzami Polski! - Echo Dnia Podkarpackie