Piłkarze Łysicy Akamit Bodzentyn zagrają w Libiążu

Kamil MARKIEWICZ
Mirosław Kalista w meczu z Limanovią Limanowa, zdobył w 84 minucie bramkę dla Łysicy doprowadzając do remisu. To jego trzeci gol w tym sezonie. Fot. Kamil Markiewicz
W niedzielnym spotkaniu III ligi Łysica Akamit Bodzentyn zremisowała na własnym boisku z aspirującą do drugiej ligi Limanovią Limanowa 2:2. W sobotę podopieczni trenera Bogusława Dąbrowskiego zagrają na wyjeździe z Janiną Libiąż. Początek spotkania, o godzinie 16.

W sobotę 8 września, o godzinie 16, w meczu szóstej kolejki, podopieczni trenera Bogusława Dąbrowskiego zagrają w Libiążu z Janiną. - Za kartki w meczu w Libiążu nikt nie wypada z gry. Musimy pamiętać, że Janina rundę wiosenną poprzedniego sezonu miała znakomitą. Zdobyła ona więcej punktów niż Unia Tarnów, która wywalczyła awans. Mieli serię siedemnastu meczów bez porażki. W sobotę na pewno nie będzie łatwo, bo nasi przeciwnicy są podrażnieni nieudanym początkiem w swoim wykonaniu. Musimy znaleźć odpowiednią taktykę na tego przeciwnika. Szukać szczęścia w grze z kontrataków i stałych fragmentów gry - dodaje szkoleniowiec zespołu z Bodzentyna.