Piłkarze Naprzodu Jędrzejów zremisowali z Czarnymi Sosnowiec

/dor/
W środę Naprzód rozegrał mecz kontrolny z Czarnymi Sosnowiec - zremisował 2:2 (1:1), a na listę strzelców wpisali się Samburski w 30 minucie i Kubicki w 56.

Naprzód grał w składzie: Rybiński - Maciejewski, Puchrowicz, Majewski, Ziółkowski - Wijas, K. Gajda, Osiński, Gągorowski - Samburski, Iwański oraz Misztal, Brzoza, Kwapisz, Kubicki, Jopek, Styczeń, Olszewski.

Sparing został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnia Zagłębia Sosnowiec. -Jestem zadowolony z tego meczu. Zagraliśmy na dobrej murawie. W pierwszej połowie, poza bramką, przeciwnik nam nie zagroził, a my mieliśmy kilka dobrych okazji. Zastrzeżenia można mieć jedynie do braku skuteczności. Może to wynika z tego, że ostatnio dużo trenujemy w hali, w terenie, a mało gramy na boiskach. Nad ofensywą musimy jeszcze popracować - mówił Sławomir Grzesik, trener Naprzodu.

W zespole Naprzodu ponownie zagrał Piotr Misztal, bramkarz Korony Kielce. Rundę wiosenną na zasadzie wypożyczenia również spędzi on w zespole z Jędrzejowa.