Piłkarze ręczni AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce nie dali rady liderowi, MOSiR Bochnia

PK
Kamil Markiewicz
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce przegrała z MOSiR Bochnia.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - MOSiR Bochnia 25:30 (11:13)

Politechnika: Świąder, Godzwon, Porzucek – Kamys 4, Nawara 2, Sadecki 4, Litwin, Kwieciński 3, Rączka 1, M. Nowak 1, Ł. Kurek, P. Kurek 2, R. Nowak 3, Słomiński 1, Glita 4 (3).

Po ubiegłotygodniowej porażce na własnym boisku z Wisłą Sandomierz, lider przyjechał do Kielc zmobilizowany. Ostatni remis notowano w 17 minucie – 6:6. Potem bochnianie rzucili cztery bramki z rzędu i prowadzenia nie oddali, choć Politechnika zbliżała się na jednego gola, ostatni raz w 32 minucie – 12:13. Potem znów dominowali goście.

NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA:

Handball Echo Dnia

**

Jury najgroźniejszym rywalem Stocha w walce o zwycięstwo w Raw Air? "Jeżeli taki numer wywiną jeszcze raz, to Kamil po prostu nie będzie mógł wygrać"**