Piłkarze ręczni AZS UJK Kielce wygrali w Bochni z MOSiR

PK
AZS UJK Kielce
W meczu grupy mistrzowskiej drugiej ligi piłkarzy ręcznych, MOSiR Bochnia przegrał z AZS UJK Kielce.

MOSiR Bochnia – AZS UJK Kielce 28:31 (15:15)

AZS UJK: Drozd, Czerwiński – Dobrowolski, Papaj, Curyło 4, Wójcik 5, Szafarczyk 4, Siedlarz 3, Bysiak 3 (1), Boszczyk 7, Kumański 2, Sornat 3 (1).

Niedawno w Bochni wygrała sandomierska Wisła, teraz ten wyczyn powtórzył AZS UJK Kielce. – Spokojnie, ciągniemy serię wygranych i nam się to nie nudzi – mówił trener naszego zespołu, Tomasz Błaszkiewicz.

Mecz był ciekawy, było w nim dużo walki, kilka razy zmieniający się prowadzący. Początkowo delikatnie przeważali gospodarze, ale AZS UJK nie dał im uciec na znaczącą przewagę. W 23 minucie zespół z Kielc prowadził 14:11, ale końcówka tej części gry należała do gospodarzy.

Podobnie jak początek drugiej połowy – w 33 minucie Bochnia wygrywała 17:15. Ale od tej pory dobrze dotąd grający kielczanie zaczęli grać świetnie. Od stanu 19:18 dla MOSiR w 39 minucie, kolejne dziewięć minut AZS UJK wygrał 7:1. W 57 minucie goście wygrywali aż 31:24.

Guardiola odpowiedział Raioli i rozbawił dziennikarzy. "Porównanie mnie do psa nie jest najlepsze, bo tym zwierzętom należy się szacunek"