Piłkarze ręczni AZS UJK Kielce zdobyli w Busku-Zdroju swoje pierwsze punkty w nowym roku

PK
Kamil Markiewicz
W meczu pierwszej w tym roku kolejki spotkań drugiej ligi piłkarzy ręcznych, HLB Buskowianka Busko-Zdrój przegrała z AZS UJK Kielce.

HLB Buskowianka Busko-Zdrój - AZS UJK Kielce 18:32 (8:14)

Buskowianka: Grabowski, Twaróg, Kowalski – Grzyb 3, Witowski 1, Suchy 4, Józefiak, Wójcik, Szustak 4 (1), Trutkowski, Żarnowski 3, Kutek 2, Bąk 1, Paździor, Jagielski, Czaja.

AZS UJK: Czerwiński, Kiczka – Dobrowolski 3, Papaj 5, Curyło 5, Hady 2 (2), Wójcik 4, Szafarczyk, Siedlarz 1, Bysiak 1, Boszczyk 5 (1), Kumański 4, Sornat 1, Grzesik, Wojda 1.

Spotkanie było wyrównane tylko w pierwszym kwadransie. W 7 minucie gospodarze po golu Konrada Suchego prowadzili 4:2, a ostatni remis (6:6) notowano w 16 minucie. Od stanu 7:8 goście rzucili pięć bramek z rzędu (25 minuta). W drugiej połowie już tylko powiększali prowadzenie.

NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA:

Handball Echo Dnia

**

Kosztowna wpadka Johaug. Norwerski Związek Narciarski po wykryciu u biegaczki dopingu wydał już na jej sprawę ponad 1,5 miliona złotych**