Piłkarze ręczni KSSPR Końskie skończyli sezon wygraną nad ASPR Zawadzkie

PK
Joanna Gołąbek
W rozegranym awansem meczu ostatniej kolejki pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie wygrało z ASPR Zawadzkie.

KSSPR Końskie – ASPR Zawadzkie 31:28 (16:14)

KSSPR: Wnuk, Kucharczyk – M. Napierała, Woś, Jakubowski 1, Sękowski 3, Maleszak 3, Pilarski 1, Telka 2, Mastalerz 9, Słonicki 2, T. Napierała 3 (2), Gasin 7.

W zespole gości gra 50-letni bramkarz, Sławomir Donosewicz oraz wychowanek klubu z Końskich, Paweł Swat.

W pierwszej połowie dość wyraźnie dominowali gospodarze, którzy niemal od początku prowadzili – w 11 minucie 8:4, w 19 – 12:7. W drugiej części drużyna trenera Roberta Napierały grała falami – w 34 minucie dała się dojść na 18;16, w 43 wygrywała 24:18, ale straciła trzy bramki z rzędu. W 56 minucie konecczanie wygrywali tylko 28:27, ale wtedy trzy bramki z rzędu zdobył skrzydłowy KSSPR, Patryk Mastalerz, co rozstrzygnęło spotkanie.